O nas

Czy Twoje dziecko jest kreatywne, lubi rozwiązywać zagadki, uwielbia doświadczenia naukowe? Czy Twój smyk jest ciekawy otaczającego go świata? Czy dla Ciebie ważny jest rozwój intelektualny i emocjonalny Twojego dziecka, rozwijanie jego ciekawości świata, zaspokajanie jego głodu wiedzy? Jeżeli trafiłeś do naszego sklepu, to na pewno TAK.

Dzieci uwielbiają poznawać otaczający jej świat, uczyć się i zdobywać nowe umiejętności, o ile dorośli nie zniechęcą ich swoją wizją edukacji. Dzięki zabawkom i grom, które znajdziesz w naszej ofercie, fizyka, chemia, przyroda, mechanika, zaczną kojarzyć się z fascynującą przygodą. Nasze zabawki, gry i puzzle pomogą rozwinąć kreatywność i inteligencję Twojego dziecka, wprowadzą go w fascynujący świat nauki, sprawią, że nauka stanie się wspaniałą zabawą i przyjemnością.

Towary oferowane w naszym sklepie produkowane są z materiałów najwyższej jakości i posiadają wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa wymagane w Polsce i UE.

IQ 200 - czy ktoś może być obdarzony taką inteligencją? Przyjmuje się, że iloraz inteligencji IQ ma rozkład normalny ze średnią równą 100 i odchyleniem standardowym równym 16. Oznacza to, że szanse na IQ powyżej 200 wynoszą jak 1 do 5 mld. Można przyjąć, że statystycznie na świecie żyje jedna taka osoba. Często uważa się, że inteligencja jest czymś wrodzonym. Może i tak, niemniej bez stymulacji najlepiej wyposażony mózg przestaje się rozwijać.
Wszystkie ssaki uczą się poprzez zabawę. Oferujemy najlepsze zabawki edukacyjne i kreatywne dla małych odkrywców. Rozwijają one wyobraźnię i inteligencję dziecka. Na IQ200.pl znajdziesz zabawki znanych renomowanych firm jak i bezpieczne zabawki niszowych lokalnych producentów.